Pracownik pralni

Vestland, Florø  |   20-03-2020 14:43   |  Numer ogłoszenia: 94151
  • Stanowisko:Pracownik pralni
  • Branża:Inne

Dla naszego Klienta poszukujemy 15 doswiadczonych pracownikow do pralni przemysłowej w Norwegii na terenie województwa Sogn og Fjordane. Rozpoczęcie pracy w maju (w drugiej połowie), czas trwania do sierpnia - września.
Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania, miesięczny koszt wynajmu to ok 4500-5000NOK

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Pracownika od 22000 - 27000 NOK miesięcznie.

Obowiązki:
- Obsługa maszyn piorących.
- Układanie i sortowanie rzeczy do prania: pościel, ręczniki, odzież.
- Przygotowanie czystych rzeczy do maglowania albo prasowania.
- Kontrolowanie jakości prania.
- Utrzymywanie czystości i porządku.

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny!!!
- Znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie minimum komunikatywnym - warunek konieczny!!!
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany).
- Dokładność i pracowitość.
- Wytrzymałość fizyczna.
- Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-Legalne zatrudnienie zgodne z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy.
- Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe.
- Prace na długich projektach.
- Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w norweskich urzędach.
- Opiekę konsultanta.
- Miłą atmosferę w pracy.
- Pracę w firmie, która traktuje Cię z szacunkiem.

Jezeli uwazasz, ze jest to praca dla Ciebie, prosimy o złożenie aplikacji TYLKO w języku angielskim lub norweskim. Aplikacje po polsku oraz od osób niespełniających warunków koniecznych, nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.
Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji.

  • Miejsce pracy:
    Florø