Pracownik ogolnobudowlany - poszukiwany :)

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   16-10-2020 15:22   |  Numer ogłoszenia: 95205
  • Stanowisko:Tømrer

Norweska firma poszukuje doświadczonych pracownikow budowlanych.

NIE JESTESMY BEMANNING -EM

Jesteśmy młoda, szybko rozwijająca sie firma, ktora poszukuje zmotywowanych, potrafiących pracować pod presja czasu, ambitnych ludzi.

Czekamy na Ciebie!

  • Miejsce pracy:
    Oslo/ okolice
  • Opis stanowiska:
    Zakres prac:
    Prace ogólnobudowlane, konstrukcje drewniane, stolarka okienna, drzwiowa, wykonczenia wnętrz: listwowanie, foringi. Układanie podłóg, umiejetność składania kuchni (IKEA).

    2 stanowiska od zaraz
  • Wymagania:
    - doświadczenie zawodowe minimum 3 lata,
    - uczciwość i rzetelność,
    - wysoka jakość świadczonych usług,
    - umiejętności stolarskie i ogólnobudowlane,
    - brak nałogów - palenie papierosów
    - znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym - warunek obowiązkowy!
  • Oferujemy:
    - wynagrodzenie zgodnie z normami prawnymi,
    - zatrudnienie w oparciu o umowe o prace,
    - narzędzia i odzież roboczą,
    - elektroniczny system zapisu czasu pracy,
    - świadczenia emerytalne oraz ubezpieczenie,
    - opiekę koordynatora.

    Czekamy na twoje CV : post@mthgruppen.no