Pracownik drogowy - Asfalciarz - Jobbvikar AS

Nordland (Norwegia), Svolvær  |   26-10-2017 15:23   |  Numer ogłoszenia: 79220
  • Stanowisko:Pracownik drogowy - Asfalciarz
  • Branża:Budownictwo
Firma Jobbvikar AS pilnie poszukuje do pracy w Norwegii:

Pracownik drogowy - Asfalciarz

Praca na północy Norwegii (region Nordland: Harstad, Narvik, Bodø, Svolvær, Tromsø)

Start pracy: jak najszybciej
  • Miejsce pracy:
    Nordland
  • Opis stanowiska:
    Obowiązki:
    - Rozkładanie masy asfaltowej na uprzednio przygotowanej powierzchni,
    - Obsługa pojazdów służących do układania asfaltu (rozściełacz, walec, frezarka).
  • Wymagania:
    Wymagania:
    - Udokumentowany bieżący staż w zawodzie,
    - Norweskie uprawnienia do obsługi maszyn do układania asfaltu,
    - Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
    - Wcześniejsze doświadczenie ze Skandynawii.

    Mile widziane:
    - Norweski numer personalny,
    - Norweskie konto bankowe,
    - Norweska karta podatkowa na rok 2017/2018,
    - Pozwolenie na prace/pobyt w Norwegii,
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    - Długoterminowe zatrudnienie,
    - Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach,
    - Ubezpieczenie w pracy oraz w trakcie dojazdu oraz powrotu z pracy do domu,
    - Zakwaterowanie firmowe,
    - Opiekę konsultanta.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zapraszamy do kontaktu:
    lukas@jobbvikar.no
    +47 484 33 003