Pracownik do prac budowlanych - praca od zaraz

Oslo, okręg miasta  |   23-05-2020 07:40   |  Numer ogłoszenia: 94830
  • Stanowisko:Pracownik budowlany
Firma Investicon zatrudni osobe do prac budowlanych na terenie Oslo i Viken.

Mamy szeroki wachlarz uslug, ale mile widziane bedzie doswiadczenie w glazurnictwie i szpachlowaniu.

Wynagrodznie w zaleznosci od umiejetnosci.

Kontakt tel: 96690332

Mail: post@investicon.no
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Viken
  • Opis stanowiska:

  • Wymagania:
    Wymagamy:

    - kultury pracy

    - prawo jazdy

    - dokladnosci oraz sumiennosc

    Znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym bedzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    Zapewniamy:

    - umowę o prace

    - dojazd do pracy

    - dodatkowe ubezpieczenie

    -stabilność zatrudnienia