Pracownik budowlany - Oslo, Norwegia

Cała Norwegia  |   28-10-2021 10:12   |  Numer ogłoszenia: 99317
Pracownik budowlany - Oslo, Norwegia
  • Stanowisko:Pracownik budowlany
  • Branża:Budownictwo

150,000 Polaków nie może się mylić – Dobrze jest być Polakiem w Norwegii!

Tysiące polaków mieszka w Norwegii. Są to ciężko pracujący ludzie, którzy wiele wnoszą w norweskie społeczeństwo – niezależnie od tego czy pracują jako rzemieślnicy, personel medzyczny, lekarze czy inżynierowie.

Bez Polaków, Norwegia byłaby biedniejsza zarówno kulturalnie jak i ekonomicznie. Bez Polaków, zmagania skoczków narciarskich w Holmenkolen czy Granåsen również byłyby nudniejsze.

Polscy rzemieślnicy znani są z nieskazitelnej etyki zawodowej jak i umiejętności. Wiele norweskich firm, z tego też względu, preferuje zatrudnić Polskich rzemieślników, niż Norweskich, pomimo tej samej wysokości wynagrodzenia.  

Czy jesteś rzemiślnikiem, który chciałby pracować w Norwegii?

W Sobotę, 20 Listopada, organizujemy spotkanie rekrutacyjne w Gdańsku – Serdecznie zapraszamy!

Możesz tutaj uzyskać informacje o możliwościach zatrudnienia, jakie oferujemy w Norwegii oraz zadać pytania na temat nurtujących cię zagadnień.

W STOLT, pomagamy Polskim pracownikom odnajdywać nowe możliwości zatrudnienia od ponad dwudziestu lat i wiemy co jest istotne dla Polaków gdy wybierają się do pracy za granicę. Jest dla nas sprawą nadrzędną abyś czuł się tak dobrze w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym.

Bez ściem!

WAŻNA INFORMACJA: Ze względu na restrykcje związane z Covid 19, ilość uczesnków spotkania jest ograniczona, konieczna jest osobista rejestracja w celu zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu. Proszę prześlij do nas imię, nazwisko oraz numer telefonu mailowo abyś mogli przekazać ci dokładną godzinę spotkania.

Możesz również aplikować nadsyłając swoje CV już teraz. Zapraszamy do rejestracji nawet pomimo możliwości spotkania się z nami osobiście w Gdańsku.

Lukas +47 484 33 003 lukasz@stoltbemanning.no

Paulina +47 465 63 259 paulina@stoltbemanning.no
Alina
+47 413 68 972 alina@stoltbemanning.no

  • Miejsce pracy:
    Oslo

Zobacz więcej zdjęć


Podobne ogłoszenia z kategorii


Facebook Messenger YouTube Instagram