Mploy As - Profil pracodawcy w Norwegii

Poszukiwani elektrycy na długoterminowe projekty w różnych miastach w Norwegii

MPLOY AS poszukuje wykwalifikowanych elektryków na długoterminowe projekty budowlane.  Współpracujemy z firmami elektrycznymi, które cenią jakość i ...

22-04-2020 13:36 Miejsce: Cała Norwegia Branża: Budownictwo Wyświetleń: 6477
Mploy As

Mploy As

Mploy As jest firmą pośrednictwa pracy specjalizującą się w dziedzinie rekrutacji pracowników w branży budowlanej ze szczególnym ukierunkowaniem na instalacje elektryczne.


Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowanym personelem składającym się zarówno z nostryfikowanych elektryków, jak i pomocników w dziedzinie instalacji elektrycznych.  

Czterech z założycieli Firmy Mploy AS są elektrykami i kierownikami projektów instalacji elektrycznych, którzy kontrolują wykształcenie i umiejętności wszystkich nowo zatrudnionych elektryków, aby z calą odpowiedzialnością zapewnić naszym klientom kompetentny i wykwalifikowany personel, który podejmie wszystkie wyzwania, i wywiąże się z każdego powierzonego im zadania w tej branży.  Wszystkich zatrudnionych wyposażamy w niezbędny sprzet, narzędzia jak i odzież roboczą. 

Mploy As może dostarczyć wykwalifikowany personel w każdej chwili, jak również dokonać rekrutacji większej ilości pracowników zależnie od potrzeb klientów.  

 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się z nami, zarówno z pytaniami o ofertę, jak i zatrudnienie.

Kontakt: sylwia@mploy.no


Bliżej nas