Co-oP Recruitment and Training - Profil pracodawcy w Norwegii

PŁYTKARZ - GLAZURNIK cert.11490

OILNIE POSZUKIWANI WYKWLIFIKOWANI PŁYTKARZE. PRACA PRZY UKŁADANIU RÓŻNEGO RODZAJU PŁYTEK ZARÓWNO W MIESZKANICH JAK I W OBIEKTACH UZYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ. MOZLIWOŚĆ PRACY W ...

7 dni temu Miejsce: Cała Norwegia Branża: Budownictwo Wyświetleń: 888

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/ STOLARZ

Co-oP Recruitment and Training  ; Certyfikat 11490 CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/ STOLARZ OFERTA SKIEROWANA JEST DO OSOB POSIADAJACYCH MINIMUM 3 LATA DOSWIADCZENIA W PRACY JAKO ...

7 dni temu Miejsce: Cała Norwegia Branża: Budownictwo Wyświetleń: 897

Malarz/Szpachlarz Cert.11490

PILNIE POSZUKIWANI MALARZE BUDOWLANI. PRACA ZARÓWNO W ŚRODKU I NA ZEWNĄTRZ. MIASTA: TRONDHEIM, TROMSØ, MOLDE, BODØ, OSLO STAWKI OD 200 - 230 KR agnieszka@co-op.com.pl ...

7 dni temu Miejsce: Nordland (Norwegia) Branża: Budownictwo Wyświetleń: 291
Co-oP Recruitment and Training

Co-oP Recruitment and Training

Co-oP Recruitment and Training
Certyfikat 11490

Firma Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na współpracę norweskich firm z branży human rosources i pośrednictwa pracy z polskimi agencjami rekrutacyjnymi. 

Naszym celem jest bycie partnerem, który zapewni inwestorom i wykonawcom wzrost mobilności, uatrakcyjni ich ofertę, a tym samym zagwarantuje sukces. Za priorytet stawiamy sobie jakość wykonywanych usług. 

Realizujemy projekty na terenie całej Norwegii.

Nasi konsultanci zdobyli swoje doświadczenie podczas wieloletniej współpracy z norweskimi i polskimi firmami z branży rekrutacyjnej i pośrednictwa pracy.

Oprócz agencji rekrutacji i zatrudnienia firma posiada centrum szkoleniowe, które oferuje szeroki wachlarz kursów języka norweskiego, dopasowanych do potrzeb każdego klienta. 

Współpracujemy z lektorami, którzy specjalizują się w prowadzeniu kursów dla zorganizowanych grup zawodowych z branży budowlanej, usługowej, a także sektora medycznego. Dzięki przeprowadzanym przez nas kursom, funkcjonowanie polskich pracowników na norweskim rynku pracy jest znacznie łatwiejsze, a ich praca bardziej efektywna.

Kontakt: 
tel: 571325410


Bliżej nas