Praca w zakresie montazu systemowego

Rogaland, Haugesund  |   19-03-2019 13:49   |  Numer ogłoszenia: 83780
  • Stanowisko:Monter scian dzialowych i sufitow / Systemmontør
Dla klienta z branzy budowalnej poszukujemy pracownikow w dziedzinie montazu scian, sufitow podwieszanych oraz kontstrukcji szklanych.
  • Miejsce pracy:
    Haugesund i okolica
  • Opis stanowiska:
    Montaż sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych.
    Montowanie sufitów i ścian systemowych, montowanie szklanych oraz mobilnych ścian.
    Rozpoczecie kontraktu od zaraz
  • Wymagania:
    Doświadczenie na stanowisku montera
    Znajomosc branzy motazu systemowego
    Umiejetnosc przestronnego myslenia
    Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
    Referencje z poprzednich miejsc pracy
  • Oferujemy:
    • Zorganizowane zakwaterowanie
    • Odziez pracownicza i narzędzia zapewnione przez pracodawcę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Kandydatow prosimy o rejestracje na https://www.randstad.no/kandidat/registrer-cv/

    Poszukujemy doswiadczonych pracownikow nie pomocnikow.