Praca sezonowa dla pomocnikow sezonowych

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   28-05-2021 14:22   |  Numer ogłoszenia: 98164
  • Stanowisko:Pomocnik sezonowy

Firma Østheim Montasje AS prowadzi prace budowlane, stolarskie i malarskie, a takze dysponuje zespolami wyspecjalizowanymi w wielu dziedzinach. Zatrudnia około 100 pracownikow budowlanych i monterow. Siedziba firmy znajduje sie w Kjeller z oddzialem w Drammen. Mamy dział konstrukcyjny wykonujący prace stolarskie i betonowe, a także dział montażu, który instaluje meble kuchenne oraz wyposazenie sklepowe i magazynowe, szyldy i różne elementy elewacyjne.

OPIS STANOWISKA

Obecnie poszukujemy pracownikow sezonowych oraz tzw. «tillkallingshjelp» do prostych prac np. wykladanie towarow na polkach sklepowych, proste prace montazowe na terenie Oslo oraz na wyjazdach.

WYMAGANIA

Doswiadczenie zawodowe nie jest wymagane ale osoby, ktore maja wiedze budowlana i checi do pracy moga liczyc na dluzsza wspolprace. Zamieszkanie na terenie Oslo i okolicy oraz kommunikatywna znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego bedzie dodatkowym atutem. Rozpoczecie pracy od 22 tygodnia. Oferta dla osob obecnie przebywajacych w Norwegii.

Kontakt:

Aleksandra - Personalkonsulent

Østheim Montasje AS, Rolf Olsens vei 28, 2007 Kjeller

M: +47 489 96 524 E-post: jobbsoknad-m@oestheim.no
W: www.oestheim.no/montasje

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 862