Praca dla piekarza Bergen.

Cała Norwegia  |   20-01-2020 14:41   |  Numer ogłoszenia: 93384
  • Stanowisko:Piekarz
  • Branża:Produkcja żywności

Praca dla piekarza w systemie rotacyjnym, miesiąc pracy miesiąc wolny.

Poszukuję samodzielnego piekarza z dyplomem, biegle mówiącego w języku angielskim lub języku norweskim. Gotowego podjąć pracę w systemie jeden miesiąc pracy jeden miesiąc wolny.Oferta obejmuje również niedrogie zakwaterowanie rotacyjne z osobą z którą dzielony jest etat. Oferta idealna dla osoby szukającej pracy w systemie  rotacyjnym, miesiąc w Norwegii miesiąc w Polsce.

Zainteresowanych piekarzy proszę o kontakt: julianboss@interia.pl

  • Miejsce pracy:
    Liamyrane 6 Åsane 5132 Nyborg
  • Opis stanowiska:
    Praca w systemie rotacyjnym. Miesiąc pracy ( w pełnym wymiarze czasu ,nadgodziny) miesiąc wolny. oferujemy umowę o pracę.
  • Wymagania:
    Praca ręczna, adekwatne doświadczenie. znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym lub języka norweskiego.
  • Oferujemy:
    Dodatkowe informacje pod numerem tel: 92028254