Praca dla murarzy

Oslo, okręg miasta  |   18-09-2020 07:32   |  Numer ogłoszenia: 96081
  • Stanowisko:Murarz
  • Branża:Budownictwo

Firma Sikker Bemanning AS poszukuje doświadczonych murarzy.

Kontakt:
lukasz@sibe.no
46257861

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    - Murowanie z leca
    - Murowanie z cegły
    - Tynkowanie
  • Wymagania:
    - Udokumentowanego bieżącego stażu w zawodzie,
    - Umiejętności czytania rysunku technicznego,
    - Pozytywnych referencji od wcześniejszych pracodawców,
    - Znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu komunikatywnym +.
  • Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie na warunkach norweskich- umowa o pracę z norweskim pracodawcą
    - wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym 210-235 kr. na godzine
    - nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
    - pomoc w zakwaterowaniu
    - pomoc oraz doradztwo konsultantów
    - możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy zawodowe.

    Firma Sikker Bemanning AS przestrzega zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy.
    Dodatkowo posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów prawa pracy.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv w języku norweskim lub angielskim oraz co najmniej dwoch pisemnych referencji od poprzednich pracodawców na adres email:

    +47 462 578 61