Praca dla Monterów Wentylacji, okolice Alesund

Møre og Romsdal, Søvik  |   04-10-2022 14:30   |  Numer ogłoszenia: 98661
  • Stanowisko:Monter wentylacji
  • Branża:Przemysł stoczniowy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy (nr certyfikatu 1235) i prowadzimy rekrutację na stanowisko Montera Wentylacji, praca w Norwegii. Poszukujemy 5 osób do istniejącego już zespołu.

Prosimy o składanie aplikacji na naszej stronie: https://work.timepersonale.com/pl/

Kontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami na bieżąco!

  • Miejsce pracy:
    Sovik
  • Opis stanowiska:
    Zadania

    Montaż i serwis wentylacji na statku (przede wszystkim rury spiro);

    Czytanie rysunku technicznego i praca na jego podstawie;

    Konserwacja urządzeń wentylacyjnych;

    Spawanie na podstawowym poziomie.
  • Wymagania:
    Ofertę kierujemy do:

    Monterów wentylacji z doświadczeniem, osób, które chętnie podejmują wyzwania i szybko odnajdują się w nowym miejscu pracy. Dużym plusem jest posiadanie certyfikatu spawalniczego 111.
  • Oferujemy:
    Możliwość rozwoju kariery zawodowej oraz doskonalenie własnych umiejętności w międzynarodowym środowisku;

    Pracę kontraktową, w systemie rotacyjnym;

    Legalną pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami na terenie Norwegii;

    Atrakcyjne wynagrodzenie;

    Kompleksową organizację wszelkich formalności związanych z wyjazdem;

    Transport i zakwaterowanie;

    Ubrania robocze oraz narzędzia do pracy.