Praca dla dekarzy, od zaraz

Rogaland, Haugesund  |   25-03-2019 09:52   |  Numer ogłoszenia: 84107
  • Stanowisko:Dekarz
Dla klienta potrzebujemy dwóch doświadczonych dekarzy. Wymagane doswiadczenie w zawodzie oraz komunikatywnosc.
Kontakt: paulina.olbrys@randstad.no
  • Miejsce pracy:
    Haugesund i okolice
  • Opis stanowiska:
    Zakres obowiązków:

    Układanie izolacji termicznej
    Zgrzewanie folii PVC
    Inne obowiązki związane z wykonywaniem prac na dachu
  • Wymagania:
    Doswiadczenie w zawodzie
    Umiejetnosc pracy w zespole
    Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub/i norweskiego
    Samodzielnosc
    Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
  • Oferujemy:
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Pomoc polskiego konsultanta
    Zorganizowane warunki mieszkaniowe
    Pomoc w urzedowych formalnosiach, jak karta podatkowa, konto bankowe
    Zakwaterowanie
    Możliwość pracy na stałe u klienta z branży budowlanej
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o rejestracje na www.randstad.no (registrer CV)