Praca Bergen Budownictwo

Hordaland, Bergen  |   7 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 87470
  • Stanowisko:Tømrer, Snekker, Flislegger, Montør: glass, alluminium, fasade
Firma budowlana poszukuje pracowników do pracy na projektach w Bergen i okolicach.
  • Miejsce pracy:
    Bergen i okolice
  • Opis stanowiska:
    Dokładne definicje stanowisk zostaną przedstawione pracownikom, którzy spełniają nasze wymagania w dalszym procesie rekrutacji.
  • Wymagania:
    -doświadczenie w pracy w systemie NS
    -praca w systemie TEK 10, TEK 17
    -wykształcenie zawodowe budowlane będzie dodatkowym atutem
    -znajomośc j.angielskiego lub j.norweskiego
    -prawo jazdy kat.B
    -referencje
    -motywacja do pracy
    -odpowiedzialność
    -lojalność
  • Oferujemy:
    Oferujemy możliwość pracy w profesjonalnej firmie w otoczeniu dobrych fachowców i fajnych ludzi.

    Jesteśmy zainteresowani tylko i wyłącznie konkretnymi kandydatami, spełniającymi powyższe kryteria i zainteresowanymi pracą w profesjonalnej firmie.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o przesyłanie CV tylko za pomocą formularza znajdującego się na stronie mojanorwegia.pl pod ogłoszeniem.

    Niniejszym informujemy, iż otrzymane dane, będą wykorzystane tylko na potrzeb procesu rekrutacji.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 5290