Poszukujemy pracowników budowlanych

Rogaland, Stavanger  |   02-04-2024 12:41   |  Numer ogłoszenia: 104024
  • Stanowisko:Pracownik budowlany

Firma Nordic bygg og anlegg AS poszukuje pracowników budowlanych do pracy przy projektach na terenie Rogalandu.

Wykonujemy totalne rewolucje w ogrodach od prac ziemnych, brukarskich, po ciesielskie, jak również renowacje wnętrz, dobudówki i ogrody zimowe. W zwiazku z dużą ilością zleceń i rosnącym zainteresowaniem poszukujemy dodatkowych członków zespołu.

Jeśli masz już swoją działaność, również jesteśmy chętni na rozmowę o współpracy.

  • Miejsce pracy:
    Rogaland, NORWEGIA
  • Opis stanowiska:
    Jesteśmy firmą która oferuje usługi projektowe jak i wykonawcze głównie dla klientów prywatnych dlatego poszukujemy osób chętnych do wykonywania ciekawych projektów w zespole, która odnajdzie się na placu budowy. Dbamy o naszych pracowników i jesteśmy zdania, że maszyny mają wykonywać ciężką pracę, ale szukamy osób, którym nie straszna jest praca fizyczna.
    Poszukujemy ludzi z doświadczeniem przy pracy z drewnem lub z pracami ziemnymi/brukarskimi jak i osób z ogólnym doświadczeniem budowlanym i chęcią nauki.
  • Wymagania:
    -Doswiadczenie w branżu budowlanej, znajomość obsługi narzędzi i sprzętów budowlanych
    -Prawo jazdy kat.B (B+E mile widziane)
    -Znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
    -Wykonywanie przydzielonych zadań sprawnie i dokładnie, zgodnie z dokumentacją projektową
    -Zaangażownie i sumienność, umiejętność pracy w zespole
    -Chęć rozwoju i nauki
    -Dodatkowe kursy/ przeszkolenie-mile widziane
  • Oferujemy:
    -Stabilne stanowisko pracy ze stałą umową o pracę
    -Praca w zgranym zespole i przyjemnej atmosferze
    -Podstawowe wyposażenie pracownika (wysokiej jakości odzież ochronna letnia i zimowa, buty, rękawiczki, kask itp)
    -Możliwość rozwoju, uczestnictwa w kursach szkoleniowych, podnoszenie kwalifikacji w celu zdobywania wyższych stanowisk
    -Moliwość zakwaterowania
    -Stawka godzinowa:220 NOK i w górę w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowne prosimy o kontakt/CV na maila: post@nordicboa.no lub sms w celu umówienia rozmowy na numer: +47 93050941
    ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :)

Zobacz więcej zdjęć