Poszukujemy KIEROWCÓW CIĘŻARÓWEK do naszego stale rozwijającego się oddziału w Oslo

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   08-04-2021 09:17   |  Numer ogłoszenia: 97208
  • Stanowisko:KIEROWCA CIĘŻARÓWKI
  • Branża:Komunikacja
Firma Bredbånd og Kabel-TV Service poszukuje wykwalifikowanych kierowcow ciężarówek, ktorzy posługują się językiem norweskim w mowie i piśmie lub przynajmniej maja opanowany język angielski.
  • Miejsce pracy:
    OSLO i okolice
  • Opis stanowiska:
    Jako pracownik naszej firmy zostaniesz zatrudniony w dziale maszyn, ktory głównie zajmuje się przygotowywaniem wykopow do kładzenia kabli telekomunikacyjnych dla naszych klientów. Będziesz odpowiedzialny za odbiór oraz przewoz różnego rodzaju materiału wypełniającego typu gruz, asfalt, piasek itp., a także za załadunek i rozładunek naszych 5,5-tonowych koparek. Musisz być równiesz przygotowany na prace poza ciężarówką razem z zespołem w dziale maszyn.
  • Wymagania:
    Wymogiem jest doświadczenie w podobnej pracy oraz umiejętność kierowania wywrotką, HDSem. Prawo jazdy klasy B i CE. Idealnie pasujesz na naszego kierowcę ciężarówek jeżeli posiadasz poniższe cechy:
    - zorganizowanie,
    - samodzielność i sam podejmujesz inicjatywę,
    - zdolność do pracy w dłuższe dni pracy,
    - lubisz pracowac zarowno samodzielnie jak i w grupie.
  • Oferujemy:
    Oferujemy usystematyzowane warunki pracy, konkurencyjne wynagrodzenia, ubezpieczenie firmowe oraz niezbędne kursy BHP.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Proszę o przesłanie swojego CV na emaila justyna@bktas.no z tytułem tematu kierowca ciężarówki.