Poszukujemy ciesli szalunkowych i zbrojarzy

Oslo, okręg miasta  |   27-05-2021 14:32   |  Numer ogłoszenia: 97988
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy i zbrojarz

Poszukujemy doświadczonych, chętnych do pracy cieśli szalunkowych i zbrojarzy.

Czy szukasz:

  • pewnej pracy przez cały rok (zarówno w zimie)?
  • stabilnego miejsca pracy bez żadnych dodatkowych podróży i zmian miedzy projektami co tydzień?
  • prestiżowych i długich projektów w stolicy Norwegii?

Jesli odpowiedziałeś TAK na wszystkie te pytania to firma

Stenseth& RS Ressurs AS czeka już na Ciebie.

UWAGA!

Zapraszamy rowniez do aplikowania osoby przebywajace poza Norwegia.

Wiecej informacji na fb: https://m.facebook.com/profile.php?id=597074007415565&ref=content_filter

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Stenseth & RS Ressurs to dobra inwestycja w Twoja kariere i przyszlosc. Nasze motto to “Vår ressurs, din utvikling”, co oznacza «Twoj rozwoj a nasze zasoby» Obecnie poszukujemy samodzielnych ciesli szalunkowych i zbrojarzy.
    Nie wahaj sie i dolacz do nas teraz!

    Zapraszamy takze do odwiedzin na naszego facebooka:)
  • Wymagania:
    - co najmniej 3-5 lat doswiadczenia w pracy jako ciesla szalunkowy
    - znajomosc minimum 3 systemow szalowania (w tym szalowanie tradacyjne)
    - doswiadczenie zawodowe w Skandynawii lub zagranica
    - chec do pracy (bycie efektywnym)
    - umiejetnosc czytania rysunku technicznego
    - samodzielnosc, systematycznosc, odpowiedzialnosc
    - referencje od poprzednich pracodawcow (wymagane na kolejnym etapie rekrutacji)
  • Oferujemy:
    - mozliwosc rozwoju w firmie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    - przejrzyste warunki pracy w oparciu o norweski Kodeks Pracy
    - dzienny kontakt z Naszymi konsultantami personalnymi
    - mozliwosc dofinansowania dojazdow do pracy (dojazdowki)
    - mozliwosc bezposredniego zatrudnienia (po pewnym okresie) u naszych klientow
    - ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
    - feriepenger
    - praca w rotacji
    - przyjazne srodowisko pracy