Poszukuję monterów wykładzin podłogowych z doświadczeniem.

Oslo, okręg miasta  |   17-10-2021 21:09   |  Numer ogłoszenia: 97645
  • Stanowisko:monter wykładzin podłogowych

Wymagana znajomość języka norweskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Praca na terenie Oslo i okolic.

Wynagrodzenie: dla montera od 230kr na godz . Dodatkowo premia w zależności od wydajności.

Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania.

Oferty proszę przesyłać na adres gulvproffenosloas@gmail.com

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolica
  • Opis stanowiska:
    Poszukuję monterów wykładzin podłogowych .
  • Wymagania:
    Doświadczenie w montażu wykładzin.
  • Oferujemy:
    Wynagrodzenie: dla montera od 230kr / godz. Dodatkowo premia w zależności od wydajności.