Poszukiwany pracownik Stolarz- pracownik ogolnobudowlany.

Oslo, okręg miasta  |   02-07-2023 14:07   |  Numer ogłoszenia: 101225
  • Stanowisko:Stolarz- pracownik ogolnobudowlany

Zwiazku z duza iloscia pracy poszukujemy nowych pracownikow do naszego zespolu- doswiadczonych stolarzy.

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Viken
  • Opis stanowiska:
    Praca przy remontach mieszkań, domów jednorodzinnych w okolicy Oslo oraz Viken.

    - montaż konstrukcji ścian,
    - montaż płyt gipsowo-kartonowych,
    - montaż sufitów podwieszanych,
    - montaż paneli podłogowych, okien, drzwi oraz listw wykończeniowych,
    - małe prace malarskie
  • Wymagania:
    - doświadczenie na rynku norweskim min 2.lata
    - umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
    - prawo jazdy kat B
    - język norweski i/lub j.angielki na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    Umowa o prace zgodna z norweskim prawem,
    samochód z pełnym wyposażeniem,
    pomoc w zakwaterowaniu.

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres snekkerpartner@gmail.com