Poszukiwani MALARZE

Nordland (Norwegia), Narvik  |   22-08-2019 14:28   |  Numer ogłoszenia: 89424
  • Stanowisko:Malarz
Jobzone jest norweska agencja pracy. Po rozpoczęciu działalności w 2002 r. Jobzone szybko się rozwinęła, a obecnie składa się z 35 biur w całej Norwegii - w tym rowniez Jobzone Hålogaland ze swoimi czteroma biurami.
Jobzone Hålogaland z biurami w Narviku, Harstad, Svolvær oraz Sortland poszukuje osob do pracy na stanowisku MALARZ. W tej chwili poszukujemy od dwoch do czterech osob.
  • Miejsce pracy:
    Narvik
  • Opis stanowiska:
    Przygotowanie powierzchni do malowania (Szpachlowanie),
    Przygotowywanie i obróbka wstępna elewacji zewnętrznych i wewnętrznych pod malowanie
    Tapetowanie
    Malowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych różnymi rodzajami farb
  • Wymagania:
    Wykształcenie kierunkowe - Malarz,
    Kilkuletnie doświadczenie,
    Znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
    Prawo jazdy kategorii B
    Zdolności manualne,
    Dyspozycyjność i sumienność w pracy,
    Umiejętność pracy w grupie,
  • Oferujemy:
    - prace w duzej i stabilnej norweskiej firmie a takze prace na dlugich projektach
    - umowe o prace oraz stabilne warunki zatrudnienia
    - opieke i pomoc konsultanta / pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich
    - wynagrodzenie zgodne z obowiazujacymi norweskimi przepisami
    - pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku norweskim lub angielskim:
    sylwia.michaelsen@jobzone.no , tel + 47 913 81 560
    Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami