Płytkarz/Kafelkarz - Flislegger OSLO

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   06-06-2023 11:07   |  Numer ogłoszenia: 102711
  • Stanowisko:Kafelkarz

Stolt AS poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

Płytkarz/Kafelkarz - Flislegger

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    - Przygotowywanie podłoża,
    - Układanie płytek
  • Wymagania:
    - Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie na przestrzeni ostatnich 5 lat pracy,
    - Pozytywne referencje od ostatniego pracodawcy,
    - Norweski numer personalny lub D-numer,
  • Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie na norweskich
    - umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)
    - wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym
    - nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowanych kandydatów do przesałania CV na poniższe adresy email w języku angielskim lub norweskim :
    alina@stoltbemanning.no
    +47 413-68-972
    anna@monia.no
    +47 958-56-801