Operator Żurawia wieżowego

Oslo, okręg miasta  |   06-05-2020 15:11   |  Numer ogłoszenia: 94616
  • Stanowisko:Operator Żurawia wieżowego

Poszukujemy doświadczonych, chętnych do pracy operatorow Żurawii wieżowych dla naszego oddziału Stenseth& RS Ressurs AS na prestiżowe i długie projekty. Dodatkowym atutem bedzie mozliwosc pomocy w pracy jako ciesla szalunkowy lub zbrojarz. Praca w Oslo i okolicach. Istnieje opcja podjecia pracy od czerwca i nie jest wymagana znajomość języka norweskiego.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się ze mną marlena@stenseth-rs.no

Skontaktujemy się z Tobą!

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Stenseth& RS Ressurs to dobra inwestycja w Twoja kariere i przyszlosc. Nasze motto to “Vår ressurs, din utvikling”, co oznacza «Twoj rozwoj a nasze zasoby» Obecnie poszukujemy operatorow zurawii wiezowych ktorzy dodatkowo maja doswiadczenie w pracy jako ciesla szalunkowy/zbrojarz.

    Wieloletnie doświadczenie w branży i znajomość norweskiego rynku pracy sprawiają że współpraca ze Stenseth& RS Ressurs to dobry i bezpieczny wybór. Nie wahaj sie i dolacz do nas teraz!
  • Wymagania:
    - doświadczenie na ww. stanowisku
    - uprawnienia norweskie G2
    - doświadczenie w pracy jako ciesla szalunkowy/ zbrojarz
    - referencje od poprzednich pracodawcow
    - chec do pracy (bycie efektywnym)
    - samodzielnosc, systematycznosc, odpowiedzialnosc
  • Oferujemy:
    - konkurencyjne wynagrodzenie
    - mozliwosc rozwoju w firmie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    - przejrzyste warunki pracy w oparciu o norweski Kodeks Pracy
    - dzienny kontakt z Naszymi konsultantami personalnymi
    - mozliwosc dofinansowania dojazdow do pracy (dojazdowki)
    - ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
    - feriepenger
    - praca w rotacji
    - mozliwosc pomocy przy znalezieniu zakwaterowania