Operator wiertnicy geodezyjnej/ We Can Do It/ Norwegia

Oslo, okręg miasta  |   27-05-2022 10:27   |  Numer ogłoszenia: 100532
  • Stanowisko:Operator wiertnicy geodezyjnej
  • Branża:Budownictwo
OPERATOR WIERTNICY GEODEZYJNEJ
  • Miejsce pracy:
    Norwegia, Oslo.
  • Opis stanowiska:
    Operator wiertnicy do badań geotechnicznych.
  • Wymagania:
    · doświadczenie zawodowe min.rok,

    · wiercenie rdzeni,

    · CPT/SPT,

    · sondowania,

    · przestrzeganie zasad bezpieczeństwa,

    · gotowość do pracy za granicą,

    · uczciwość i rzetelność,

    · mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Oferujemy:
    bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: 230 NOK brutto/ godz,
    +10,2 % feriepenger od wynagrodzenia brutto,

    zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
    zakwaterowanie,
    narzędzia i odzież roboczą,
    pracę w systemie rotacyjnym 2/2,
    dietę 250 NOK/dzień,
    opiekę koordynatora.

    APLIKUJĄC PROSIMY O PODANIE NUMERU KONTAKTOWEGO :)
    CV można wysyłać również na adres mailowy: praca@wecandoit.pl.

    Nasz zespół dba o wszystkie formalności związane z wyjazdami, jak i pobytem naszych pracowników za granicą. Pełnym zaufaniem obdarzyło nas już tysiące pracowników.

    Nie czekaj dłużej, przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać. Wyślij CV i pozwól nam zająć się resztą.

    We Can Do It!
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca

    1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.