Operator minikoparki

Dania  |   02-06-2023 11:48   |  Numer ogłoszenia: 102694
  • Stanowisko:Operator minikoparki

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS). Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Miejsce pracy:

Denmark

Start 12.06.2023

Zadania:

Obsługa minikoparki

Prowadzenie wykopów pod kable

Przygotowanie terenu pod wykopy

Kwalifikacje:

Doświadczenie jako operator koparki

Znajomość języka angielskiego lub duńskiego

Prawo jazdy B+E lub C+E

Doświadczenie z układaniem światłowodu

Cechy charakteru:

Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

Umiejętność współpracy

Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Oferujemy:

Stawka 170 DKK

Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach - 3700 DKK

Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura

Możliwość pracy w nadgodzinach

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii i Danii. Czekamy na kontakt od Ciebie: IR@eterni.no

  • Miejsce pracy:
    d