Murarz, Bricklayer, Murer - STOLT AS - Sarpsborg

Cała Norwegia  |   01-11-2022 08:50   |  Numer ogłoszenia: 101423
  • Stanowisko:Murarz, Bricklayer, Murer

Firma Stolt AS poszukuje dla swoich klientów wykwalifikowanych specjalistów w zawodzie:

MURARZ, BRICKLAYER, MURER

Stawka wynagrodzenia: 248 NOK

Miejsce pracy: Sarpsborg

Start pracy:Natychmiastowy

Godziny pracy: do 48h tygodniowo

Opis stanowiska:

- murowanie z cegły klinkierowej,

Wymagania:
- Minimum 2 lata stażu w zawodzie,
- Pozytywne referencje od poprzedniego pracodawcy,
- Znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu komunikatywnym

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres:

lukasz@stoltbemanning.no

+47 484 33 003

krzysztof@stoltbemanning.no

+47 465 87 523

Stolt AS company searches for:

BRICKLAYER, MURER

Salary: 248 NOK

Workplace: Sarpsborg

Start: Immediate

Hours: 48 hours a week

Work duties:

- covering facades with clinker brick,

Requirements:

- At least 2 years of professional experience,

- Positive references,

- Good knowledge of English or Norwegian language,

Interested candidates are kindly asked to send their CVies in English/Norwegian language at:

  • Miejsce pracy:
    Sarpsborg

Zobacz więcej zdjęć