Murarz - tynkarz / Murer - pussarbeider - STOLT AS - Fredrikstad

Cała Norwegia  |   12-07-2022 09:24   |  Numer ogłoszenia: 100877
  • Stanowisko:Murarz - tynkarz / Murer - pussarbeider

Firma Stolt AS poszukuje dla swoich klientów wykwalifikowanych specjalistów w zawodzie:

MURARZ - TYNKARZ

Stawka wynagrodzenia: 230 - 240 NOK

Ilość stanowisk pracy: 6

Miejsce pracy: Fredrikstad

Start pracy: 08.08.2022

Godziny pracy: do 48h tygodniowo

Możliwa pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania w Sarpsborgu, koszt pokoju - 4300 NOK/M

Opis stanowiska:

- murowanie z cegły klinkierowej,

Wymagania:
- Udokumentowane minimum 2 lata stażu w zawodzie,
- Pozytywne referencje od poprzedniego pracodawcy,
- Znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu komunikatywnym

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres:

lukasz@stoltbemanning.no
+47 484 33 003

Stolt AS company searches for a Norwegian customer a qualified employees in profession of a:

BRICKLAYER  - PLASTERER

Work place: Fredrikstad

Numeber of work positions: 6
Salary wage: 230-240 NOK

Start of work: 08.08.2022

Working hours: up til 48 h per week

It is possible to organise appartment in Sarposborg, cost per room is 4300 NOK/M.

Job description:

- bricklaying with clinker brick,

Requirements:

- 2 years of professional experience,

- positive references from previous employment,

- Good knowledge of English or Norwegian language.

Interested candidates are kindly asked to send their CVies in English/Norwegian language at:

  • Miejsce pracy:
    Fredrikstad

Zobacz więcej zdjęć