Monterów Konstrukcji stalowych i spawaczy uprawnieniami

Cała Norwegia  |   15-05-2021 17:56   |  Numer ogłoszenia: 98038
  • Stanowisko:Monter kadłubów Spawacz 136 8 Rurarzy okrętowych
  • Branża:Przemysł
Firma LC Contracting AS  poszukujemy kandydatów na stanowisko:Monter konstrukcji stalowych,monterów kadłubów spawaczy 136/138 , rurarzy okrętowych  z uprawnieniami na suwnice.
  • Miejsce pracy:
    Stavanger
  • Opis stanowiska:
    Montaż zgodnie z rysunkami gotowych dostarczonych elementów stalowych. Spawanie zgodnie z WPS
  • Wymagania:
    Podstawowa znajomość rysunku technicznego
    doświadczenie w budowie konstrukcji spawanych
    sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
    dyspozycyjność
    mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic hakowych sterowanych z poziomu roboczego
    cięcie, szlifowanie, szczepianie
    Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy
  • Oferujemy:
    wynagrodzenie brutto: 240-250 nok na godzinę;
    dodatkowo dieta dzienna 205 nok
    bezpłatne zakwaterowanie zwrot kosztów podróży
    umowę na norweskich warunkach
    Nadgodzinny płatne 50% i 100%
    bezpłatne wyżywienie w zależności od miejsca pracy .
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV w języku angielskim proszę wysłać na adres jem@lc-as.no