Monter Wentylacji - Ventilasjonsmontør - Numer referencyjny: 11490

Cała Norwegia  |   01-02-2019 10:13   |  Numer ogłoszenia: 84295
  • Stanowisko:Monter wentylacji
  • Branża:Budownictwo
Poszukiwani wykwalifikowani monterzy wentylacji.
Mile widziane doświadczenie w pracy w Norwegii, oraz znajomość j.angielskiego.
Gratis mieszkanie!!!
Praca w Stavanger.
Kontakt: agnieszka@co-op.com.pl
  • Miejsce pracy:
    STAVANGER
  • Opis stanowiska:
    Prace przy montażu wentylacji. Duże obiekty przemysłowe.
  • Wymagania:
    - min. 3 letnie doświadczenie w zawodzie
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców
    - znajomość j. angielskiego lub norweskiego
    - gotowość do szybkiego wyjazdu
    - mile widziane doświadczenie w pracy za granicą
  • Oferujemy:
    - stawka od 215 /230 NOK/h w zależności od kwalifikacji,
    - gratis zakwaterowanie
    - kontrakt z norweską agencją
    - możliwość pracy w nadgodzinach
    - narzędzia, oraz ubrania
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o dolaczenie klauzuli zgodnej z RODO

    kontakt:
    AGNIESZKA: 571325410 agnieszka@co-op.com.pl
    JUSTYNA: 518997296 justyna@co-op.com.pl