Monter Wentylacji

Cała Norwegia  |   22-08-2019 10:36   |  Numer ogłoszenia: 91331
Monter Wentylacji
 • Stanowisko:Monter Wentylacji
 • Branża:Budownictwo
Poszukujemy monterów wentylacji z min. 2 letnim doświadczeniem do pracy w Norwegii. 
 • Miejsce pracy:
  Trondheim
 • Opis stanowiska:
  Obowiązki:

  -Wykonywanie montażu systemów wentylacji na budowach typu: budynki przemysłowe, szkoły, szpitale, centra handlowe
  -Czytanie rysunku technicznego
  -Praca w grupach oraz samodzielna
 • Wymagania:
  Wymagania:

  -Doświadczenie na powyższym stanowisku - warunek konieczny
  -Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego - warunek konieczny
  -Prawo jazdy - mile widziane
  -Umiejętność czytania rysunków technicznych
 • Oferujemy:
  Oferujemy:
  -Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodnie z norweskimi normami
  -Spotkanie rekrutacyjne z norweskim pracodawcą w Krakowie i Sopocie na początku września 2019!
  -Darmowe przeloty między Polską a Norwegią
  -Rotacyjny system pracy 6-2
  -Zakwaterowanie - jednoosobowy pokój
  -Umowa na stałe po okresie próbnym
 • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

  KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH

  Przekazując swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Paretti Sp. z oo Sp. K., z siedzibą w Opolu (45-052), Ul. Oleska 7, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tytule ogłoszenia.W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Oleska 7, Opole.

  Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, jednak nie dłużej niż 3 lata, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

  Przekazując swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Paretti Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Opolu (45-052), ul. Oleska 7, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

  Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas