Monter rusztowań

Viken, Tranby  |   21-03-2023 20:41   |  Numer ogłoszenia: 102344
  • Stanowisko:Monter rusztowań
FIRMA Consolvo AS –poszukuje doświadczonych monterów rusztowań  do pracy na projektach budowlanych na terenie całej Norwegii.
  • Miejsce pracy:
    Cała Norwegia
  • Opis stanowiska:
    - montaż, demontaż rusztowań

    - oczyszczenie i przygotowanie terenu pod rusztowania

    - przenoszenie elementów rusztowań

    - dbanie o ich dobry stan techniczny

    - rozkładanie i składanie rusztowań na placu budowy
  • Wymagania:
    - minimum 3 lata doświadczenia (atutem jest doświadczenie zdobyte w Norwegii)

    - badania wysokościowe będą dodatkowym atutem

    - kurs pracy na wysokości

    - dobra kondycja fizyczna

    - język angielski komunikatywny, (norweski będzie dodatkowym autem)

    - prawo jazdy kategorii B

    Oczekiwania:

    - przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy

    - bycie efektywnym, samodzielnym, odpowiedzialnym, pracowitym

    - zaangażowanie

    - pozytywne nastawienie do ludzi i pracy
  • Oferujemy:
    - dobre stawki

    - umowę o prace

    - ubezpieczenie w oparciu o norweskie prawo pracy

    - system pracy na rotacji 6/2

    - dojazdy do pracy

    - ciagłość pracy, długoterminowe projekty

    - pomoc w organizacji ewentualnych formalności urzędowych

    - możliwość zakwaterowania poprzez naszą firme
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV prosimy wysyłać w języku angielskim wraz ze zdjęciem. Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców lub zdjęcia z wykonywanych prac