Monter mebli kuchennych

Oslo, okręg miasta  |   08-01-2021 12:28   |  Numer ogłoszenia: 84501
  • Stanowisko:Monter mebli kuchennych
Firma Østheim Montasje AS prowadzi prace budowlane, stolarskie i malarskie, a takze zespoly wyspecjalizowane w wielu dziedzinach. Zatrudnia około 100 budowlancow i monterow. Ssiedziba firmy znajduje sie w Kjeller z oddzialem w Drammen. Mamy dział konstrukcyjny wykonujący prace stolarskie i betonowe, a także dział montażu, który instaluje meble kuchenne oraz wyposazenie sklepowe i magazynowe, szyldy i różne elementy elewacyjne
  • Miejsce pracy:
    Viken, Oslo
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy doswiadczonych monterow mebli kuchennych, gotowych do podjecia pracy. Oczekujemy osob z odpowiednim doswiadczeniem w tym zakresie. Aktualne projekty to montaz kuchni oraz montaz mebli i wyposazenia.
  • Wymagania:
    Preferujemy kandydatów posiadających dobre umiejętności języka norweskiego i angielskiego, jak rowniez kandydatow mowiacych w jezyku polskim.
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    * Konkurencyjne warunki pracy
    * mozliwosc rozwoju zawodowego
    * Wspolprace ze stalymi klientami oferujacymi zróżnicowane i ekscytujące projekty
    * roznego rodzaju szkolenia i kursy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Cv prosimy wysylac na adres jobbsoknad-m@oestheim.no