Monter izolacji przemysłowych w Norwegii

Cała Norwegia  |   26-02-2021 18:21   |  Numer ogłoszenia: 97425
  • Stanowisko:Monter izolacji przemysłowych
  • Branża:Przemysł
Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY.

  • Miejsce pracy:
    Cała Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Na potrzeby realizacji projektów zagranicznych poszukujemy osób przebywających obecnie w Norwegii na stanowisko: MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH
  • Wymagania:
    • OSOBY OBECNIE PRZEBYWAJĄCE W NORWEGII - WARUNEK KONIECZNY,
    • doświadczenie na stanowisku montera izolacji przemysłowych,
    • znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych,
    • mile widziane doświadczenie w izolacji typu Pyrogel, GRP,
    • mile widziane certyfikaty potwierdzające posiadane kwalifikacje.
  • Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie na długoterminowym projekcie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • stałą opiekę koordynatora w trakcie trwania projektu,
    • zapewniamy zakwaterowanie, transport, wyżywienie.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:
    Obowiązkowo:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
    Opcjonalnie:
    - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

    YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.