Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Oslo, okręg miasta  |   01-12-2020 09:08   |  Numer ogłoszenia: 96750
  • Stanowisko:Monter Instalacji Telekomunikacyjnych
  • Branża:Inne

Firma Bredbånd og Kabel-TV Service poszukuje monterow instalacji telekomunikacyjnych z doswiadczeniem w technologii FTTH i HFC. Doswiadczenie jest bardzo mile widziane, ale nie zamykamy drogi dla innych osob, ktore sa sprawne technicznie, maja doswiadczenie przy pracy z kablami i chcieliby rozpoczac swoja sciezke kariery jako monter instalacji telekomunikacyjnych.

Miejsce pracy: Prof. Birkelands vei 36, 1081 Oslo

Opis stanowiska:

- Serwis, instalacja, obsluga i konserwacja sieci FTTH i HFC.

- Przeciaganie kabli, przygotowywanie sieci do instalacji, sama instalacja, spawanie, zarabianie kabli, instalacja i wymaina gniazdek szukanie bledow, naprawa, koncowe sprawdzenie i dokumentacja pracy.

- Rozne lokalizacje pracy zwiazane z usytyuowaniem naszych klientow.

- Praca na zewnatrz i w srodku.

Wymagania:

- Umiejetnosci techniczne, mile widziane osoby samodzielne, lubiace majsterkownie., tzw. zlote raczki.

- Doswiadczenie w pracy FTTH i HFC jako duzy dodatkowy atut.

- Umiejetnosc pracy z kilentem.

- Kultura osobista.

- Dobre nastawienie, profesjonalizm, wysoka jakosc wykonywanej pracy.

- Prawo jazdy kat. B, dodatkowym atutem jest BE.

- Praca na wysokosci.

- Umiejestnosc jezyka norweskiego, angielskiego jest duzym atutem.

Oferujemy:

- Mozlwosc rozwoju zarowno osobistego jak i zawodowego.

- Zroznicowany dzien pracy.

- Praca w stabilnej firmie z duzym naciskiem na bezpieczenstwo i higiene pracy.

- Emerytura i system ubezpieczen.

- Wyplata zgodnie z ustaleniami.

Jezeli brzmi to zachecajaco dla Ciebie, to naklaniam do kontaktu  wysylajac CV pod adres email: stilling@bktas.no

Kontakt telefoniczny 90991719.