Monter elewacji / Monter okien

Viken  |   20-12-2021 13:02   |  Numer ogłoszenia: 99610
  • Stanowisko:Monter elewacji / Monter okien

Poszukujemy wykwalifikowanych monterów elewacji/okien z doświadczeniem na dużych projektach mieszkalnych i budynkach użyteczności publicznej.

Zadania

  • Osadzanie i wymiana okien
  • Fugowanie/ uszczelnianie
  • Montaż okładzin i framug

Wymagane kwalifikacje

  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Samodzielność na stanowisku oraz umiejetność pracy w zespole
  • Znajomość angielskiego lub jednego z języków skandynawskich
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dodatkowy atut: świadectwo zawodowe. Wieloletnie doświadczenie może zrekompensować brak kierunkowego wykształcenia

Cechy osobiste

  • Wysoka kultura zawodowa i pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie, etat minimum 80%
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne środowisko i wysokie standardy pracy
  • Odzież/środki ochrony osobistej
  • Dedykowany osobisty konsultant i wsparcie
  • Miejsce pracy:
    Drammen, Oslo