MECHANIK SAMOCHODOWY/ WE CAN DO IT/ NORWEGIA

Oslo, okręg miasta  |   28-01-2022 09:15   |  Numer ogłoszenia: 99087
MECHANIK SAMOCHODOWY/ WE CAN DO IT/ NORWEGIA
 • Stanowisko:Mechanik
 • Branża:Inne

WE CAN DO HR jest profesjonalną agencją pośrednictwa pracy prężnie działającą na rynku europejskim - w szczególności w krajach Skandynawii.
Dzięki specjalizacji w sektorze budowlanym i stałej, wieloletniej współpracy z największymi przedsiębiorcami w Europie proponujemy doskonałe oferty pracy dla specjalistów budowlanych, wykończeniowych, remontowych i produkcyjnych.

Przez cały rok prowadzimy rekrutacje stałe, zapewniamy też atrakcyjną pracę sezonową i tymczasową gwarantując przy tym pełną obsługę kadrową.

Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

 

 • Miejsce pracy:
  Norwegia, Oslo
 • Opis stanowiska:
  Diagnozowanie usterek,
  Bieżący serwis i naprawa samochodów,
  Naprawy mechaniczne i elektryczne.
 • Wymagania:
  Doświadczenie w zawodzie - co najmniej 3-5 lat (mile widziane doświadczenie w pracy w Norwegii),
  Doświadczenie z autoryzowanego salonu (najlepiej VW,Skoda, Subaru, Mitsubishi),
  Znajomość języka Angielskiego lub Norweskiego,
  Referencje z poprzednich prac,
  Umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole,
  Uczciwość, rzetelność.
 • Oferujemy:
  Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: 225,15 NOK/
  godz–pracownicy wykwalifikowani
  +10,2 feriepenge od całego wynagrodzenia

  Zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
  Zakwaterowanie,
  Narzędzia i odzież roboczą,
  Opiekę koordynatora.
 • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Nasz zespół dba o wszystkie formalności związane z wyjazdami, jak i pobytem naszych pracowników za granicą. Pełnym zaufaniem obdarzyło nas już tysiące pracowników.

  Nie czekaj dłużej, przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać. Wyślij CV i pozwól nam zająć się resztą.

  We Can Do It!

  Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca

  1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

  Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

   

   

Podobne ogłoszenia z kategorii


Facebook Messenger YouTube Instagram