MECHANIK SAMOCHODOWY

Hedmark, Ilseng  |   10-08-2018 08:39   |  Numer ogłoszenia: 83935
  • Stanowisko:Mechanik
  • Branża:Praca warsztatowa
Poszukuje osoby z doswiadczeniem jako mechanik samochodowy w warsztacie Bilreparasjon Ilseng. Mile widziana znajomosc jezyka Norweskiego, udokumentowana szkola samochodowa lub podobny kierunek.
Wazna znajomosc oblugi komputera.
Warunkiem jest adres zamieszkania w Norwegii, w poblizu Hamar.
  • Miejsce pracy:
    Ilseng
  • Opis stanowiska:
    Praca na stanowisku mechanika samochodowego, obsluga serwisowanie, ewentualnie wykonywanie przegladow technicznych w samochodach osobowych do 3,5 t
    Prace przy elektryce samochodowej sa nieodlacznym elementem tej pracy.
  • Wymagania:
    Umiejetnosc obslugi komputera.
    Znajomosc zasad dzialania elektryki samochodowej
    Umiejetnosc pracy w zgranym zespole
    Otwartosc na wyzwania
  • Oferujemy:
    Stale zatrudnienie
    Ciekawa praca
    Przyjemne srodowisko pracy
    Niezle, stabilne zarobki

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
92X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 540