MECHANIK SAMOCHODOWY

Hedmark, Ilseng  |   25-05-2019 22:05   |  Numer ogłoszenia: 83935
  • Stanowisko:Mechanik
  • Branża:Praca warsztatowa
Poszukuje osoby z doswiadczeniem jako mechanik samochodowy w warsztacie Bilreparasjon Ilseng. Mile widziana znajomosc jezyka Norweskiego, udokumentowana szkola samochodowa lub podobny kierunek.
Wazna znajomosc oblugi komputera.

  • Miejsce pracy:
    Ilseng
  • Opis stanowiska:
    Praca na stanowisku mechanika samochodowego, obsluga, serwisowanie, ewentualnie wykonywanie przegladow technicznych w samochodach osobowych do 3,5 t
    Prace przy elektryce samochodowej sa nieodlacznym elementem tej pracy
    Wykonujemy naprawy silnikow i osprzetu. Naprawy, serwisowanie hamulcow.
    Naprawy, wymiany ukladow wydechowych.
    Naprawy karoseryjne zwiazane z przegladami - wymiana progow, naprawa ramy lub innych elementow nosnych
    Naprawy poprzegladowe
  • Wymagania:
    Umiejetnosc obslugi komputera.
    Znajomosc zasad dzialania elektryki samochodowej
    Umiejetnosc pracy w zgranym zespole
    Otwartosc na wyzwania
  • Oferujemy:
    Stale zatrudnienie - pierwsza umowa na okres probny- 3 mies, nastepna na stale.
    Przyjemne srodowisko pracy
    Niezle, stabilne zarobki, przy spelnieniu wszystkich wymagan okolo 230 kr/h
    Warsztat jest dobrze zorganizowany. Pracujemy pod szyldem Mekonomen - jednej z najwiekszych zajmujacych sie sprzedaza czasci i obslugi aut w calej skandynawii.
    Bardzo dobre wyposazenie w narzedzia, staramy sie pracowac na narzedziach i srodkach tylko najlepszej jakosci.
    W swojej pracy rowniez stawiamy na jakosc a nie na szybkosc i zarobek - co potwierdza przyjecie nas do sieci Mekonomen
    Zapewniamy rzetelne zarobki, zawsze na czas i zawsze zgodnie z umowa. Placimy ekstra za nadgodziny. Feriepenger oczywiscie zgodnie z zasadami.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Mieszkanie we wlasnym zakresie
    Dojazd rowniez we wlasnym zakresie