MECHANIK SAMOCHODOWY

Hedmark, Ilseng  |   28-10-2018 08:23   |  Numer ogłoszenia: 83935
  • Stanowisko:Mechanik
  • Branża:Praca warsztatowa
Poszukuje osoby z doswiadczeniem jako mechanik samochodowy w warsztacie Bilreparasjon Ilseng. Mile widziana znajomosc jezyka Norweskiego, udokumentowana szkola samochodowa lub podobny kierunek.
Wazna znajomosc oblugi komputera.
Warunkiem jest adres zamieszkania w Norwegii, w poblizu Hamar.
  • Miejsce pracy:
    Ilseng
  • Opis stanowiska:
    Praca na stanowisku mechanika samochodowego, obsluga serwisowanie, ewentualnie wykonywanie przegladow technicznych w samochodach osobowych do 3,5 t
    Prace przy elektryce samochodowej sa nieodlacznym elementem tej pracy.
  • Wymagania:
    Umiejetnosc obslugi komputera.
    Znajomosc zasad dzialania elektryki samochodowej
    Umiejetnosc pracy w zgranym zespole
    Otwartosc na wyzwania
  • Oferujemy:
    Stale zatrudnienie
    Ciekawa praca
    Przyjemne srodowisko pracy
    Niezle, stabilne zarobki, przy spelnieniu wszystkich wymagan do 230 kr/h