Mechanik pojazdów ciężarowych

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   08-06-2020 10:12   |  Numer ogłoszenia: 94667
  • Stanowisko:Mechanik pojazdów ciężarowych
  • Branża:Inne

Agencja pracy CBR Cross Border Recruitment Sp. Z.o.o (KRAZ 5500) poszukuje kandydatów na stanowisko:

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Dla naszego norweskiego klienta firma CBR Cross Border Recruitment Sp. z o. o. poszukuje do pracy w autoryzowanych warsztatach naprawczych samochodów ciężarowych głównie marki

    MAN, Mercedes, Volvo oraz autobusow Solaris

    Zadania:
    - diagnostyka, naprawy, konserwacja
  • Wymagania:
    Wymagania

    - wykształcenie w zawodzie mechanika

    - wieloletnia praktyka w zawodzie mechanika samochodów ciężarowych najlepiej w serwisie autoryzowanym MAN lub Mercedes

    - Prawo jazdy kat B. Mile widziane kategoria C, C+E oraz D

    - komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego (min. B1),

    - gotowość do pracy na terenie północnej Norwegii,

    - wykaz szkoleń MAN lub Mercedes będzie dużą zaletą
  • Oferujemy:
    Oferujemy:

    - zatrudnienie na terenie Norwegii w miejscowości Oslo

    - zatrudnienie na norweskich warunkach w serwisie autoryzowanym

    - pełen etat

    - umowa docelowa na czas nieokreślony,

    - zarobki: 200-230 nok za godzinę

    - zagwarantowane zakwaterowanie,

    - pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy w Norwegii,

    - opiekę konsultanta w trakcie i po rekrutacji.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Czekamy na Twoją aplikację! Możesz to zrobić również przez nasza stronę na Facebooku

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@cba-eu.com

    CBR – Cross Border Recruitment Sp. z o.o.
    Plac Rodła 8
    70-419 Szczecin
    www.eucbr.pl
    +48 886 680 276 (Pn-Pt 8.00-16.00)

    Prosimy o załączenie do CV klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”