Malowanie i szpachlowanie wewnatrz/zewnątrz malowanie elewacji

Viken, Drammen  |   04-06-2023 20:51   |  Numer ogłoszenia: 102312
  • Stanowisko:Malarz- szpachlarz

Malertjenester S.  poszukuje wykwalifikowanych MALARZY do pracy na projekt w Drammen.

  • Miejsce pracy:
    Drammen,Oslo,Bærum
  • Opis stanowiska:
    Szlifowanie ścian i sufitów
    Szpachlowanie ścian i sufitów
    Przygotowywanie podłoża pod nałożenie tapety
    Malowanie ścian i sufitów
    Umiejętność tapetowania dodatkowym atutem
  • Wymagania:
    Znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego
    Doswiadczenie min.3 lata w malowaniu i szpachlowaniu
    Umiejętność pracy w zespole/Rzetelność
    Umiejetnosc samodzielnej i efektywnej pracy
    Referencje od poprzednich pracodawców
    Sumienność
    Dokładność
    Punktualność
  • Oferujemy:
    Legalne zatrudnienie zgodnie z zasadami panujacymi na norweskim rynku pracy
    Pokrycie kosztów dojazdów do pracy
    Feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12% rocznych dochodów
    Oszczednosci emerytalne (AFP) w wysokosci 2%
    Ubezpieczenie od wypadków w pracy
    Możliwość bezpłatnego samochodu firmowego
    Sprzęt roboczy i odzież / sprzęt ochronny - zapewnia pracodawca
    Czas pracy od 37,5 godzin tygodniowo, wynagrodzenie 240 NOK za godzinę lub na cenę.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosze o przesylanie aktualnego CV na adres: Malertjenester@hotmail.com