Malarze poszukiwani

Viken  |   21-07-2021 10:52   |  Numer ogłoszenia: 98499
  • Stanowisko:Malarz
Firma G&K BYGG AS poszukuje 5 pracowników na stanowisko " malarz ". . WYMAGANIA : 1.Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku malarza w tym minimum rok zatrudnienia na terenie Norwegii. 2. Profesjonalizm w pracach wewnętrznych: Wklejanie taśmy️szpachlowanie ️szlifowanie ️malowanie 3. Doświadczenie w malowaniu fasad. 4. Umiejętność samodzielnej pracy. OFERUJEMY 1. Stałą umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym 2. Wynagrodzenie od 230 kr/godzinę. Dla osób z fagbrevem 250kr/godzinę. 3. Polisa ubezpieczeniowa na czas pracy oraz w czasie wolnym od pracy 4.Rozliczenie kilometrówki za dojazdy do pracy prywatnym samochodem lub użytkowanie elektrycznego auta firmowego. Ewentualnie finansowanie miesięcznego biletu komunikacji zbiorowej. 5. Bonusy w postaci dodatków do wypłaty 6. Wszystkie nadgodziny płatne zarówno w tygodniu jak i w weekendy. MIEJSCE PRACY: Wszystkie projekty znajdują się na terenie Oslo i w gminach pod Oslo. Szczególnie Oslo/Nordstrand w Nittedal i Lillestrøm. ROZPOCZĘCIE PRACY: Natychmiast. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 0047 46353048 Mateusz, 0047 92512281 Ewa lub przesłanie CV na adres mailowy kontor@gk-bygg.no
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Nittedal, Lillestrøm
  • Opis stanowiska:
    Prace wewnętrzne dla dewelopera tj wykańczanie nowych domów.
    -Wklejanie taśmy️szpachlowanie ️szlifowanie ️malowanie
    - remonty fasad
  • Wymagania:
    1.Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku malarza w tym minimum rok zatrudnienia na terenie Norwegii.
    2. Profesjonalizm w pracach wewnętrznych:
    Wklejanie taśmy️szpachlowanie ️szlifowanie ️malowanie
    3. Doświadczenie w malowaniu fasad.
    4. Umiejętność samodzielnej pracy.
  • Oferujemy:
    1. Stałą umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym
    2. Wynagrodzenie od 220 kr/godzinę
    3. Polisa ubezpieczeniowa na czas pracy oraz w czasie wolnym od pracy
    4.Rozliczenie kilometrówki za dojazdy do pracy prywatnym samochodem lub użytkowanie elektrycznego auta firmowego. Ewentualnie finansowanie miesięcznego biletu komunikacji zbiorowej.
    5. Bonusy w postaci dodatków do wypłaty
    6. Wszystkie nadgodziny płatne zarówno w tygodniu jak i w weekendy.

Zobacz więcej zdjęć