Malarze poszukiwani

Viken, Lørenskog  |   25-08-2022 09:22   |  Numer ogłoszenia: 98499
  • Stanowisko:Malarz

Firma G&K BYGG AS poszukuje pracowników na stanowisko " malarz ". PRACA PRZEZ CAŁY ROK WYŁACZNIE WEWNĄTRZ.

WYMAGANIA :

1.Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku malarza w tym minimum rok zatrudnienia na terenie Norwegii.

2. Profesjonalizm w pracach wewnętrznych:

Wklejanie taśmy️,szpachlowanie, ️szlifowanie,malowanie.

3. Umiejętność samodzielnej pracy.

OFERUJEMY

1. Stałą umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym

2. Wynagrodzenie od 240 kr/godzinę.

3. Polisa ubezpieczeniowa na czas pracy oraz w czasie wolnym od pracy

4. Auto firmowe elektryczne, Nissan Leaf.

5. Bonusy w postaci dodatków do wypłaty.

MIEJSCE PRACY:

Projekty w województwie Viken oraz Innlandet. Szczególnie w okręgu Romerike. Najcześciej są to okolice Lillestrøm,Rælingen, Sørumsand,Jessheim.

Najbliższe projekty w Skedsmokorset, Fetsund oraz Fjerdingby.

ROZPOCZĘCIE PRACY: Natychmiast. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 0047 46353048 Mateusz i przesłanie CV na adres mailowy kontor@gk-bygg.no

  • Miejsce pracy:
    Skedsmokorset, Lillestrøm,Lillehammer, Fjerdingby, Fetsund
  • Opis stanowiska:
    Prace wewnętrzne dla dewelopera tj wykańczanie nowych domów.
    -Wklejanie taśmy️,szpachlowanie,szlifowanie, ️malowanie
  • Wymagania:
    Wklejanie taśmy️,szpachlowanie, ️szlifowanie, ️malowanie.
    4. Prawo jazdy kat.B
    Mile widziany własny samochód
  • Oferujemy:
    2. Wynagrodzenie od 240 kr do 270 kr/godzinę
    4. Bonusy w postaci dodatków do pensji w grudniu.
    5. Kilometrówka.

Zobacz więcej zdjęć