MALARZE - pilnie poszukiwani

Vestfold og Telemark  |   01-08-2022 11:37   |  Numer ogłoszenia: 100259
  • Stanowisko:Malarz
  • Branża:Budownictwo

Poszukujemy MALARZY:

- na obszarze Vestfold (długość projektu 6 miesięcy)

- Wynagrodzenie według doświadczenia i kompetencji od 220 do 240 za godzinę.
- Możliwość bezpłatnego samochodu firmowego
- Miejsce zamieszkania na własną rękę w obszarach Larvik, Sandefjord, Stokke, Sande, Horten, Drammen, Tønsberg.
- Sprzęt roboczy i odzież / sprzęt ochronny - zapewnia pracodawca
- Możliwość przedłużenia pracy na projekcie
- Czas pracy od 37,5 godzin tygodniowo do 45 godzin, nastepnie okres wolny.
- Prace malarskie wewnątrz i na zewnątrz budynków przemysłowych, bloków mieszkalnych, budynków komercyjnych, domów i mieszkań.

    Larvik, Sandefjord, Stokke, Sande, Horten, Drammen, Tønsberg
  • Opis stanowiska:
    Prace malarskie wewnątrz i na zewnątrz budynków przemysłowych, bloków mieszkalnych, budynków komercyjnych, domów i mieszkań.
  • Oferujemy:
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli uważasz, że to coś dla Ciebie, napisz maila lub zadzwoń:

    Osoba do kontaktu: Jostein
    ja@sonar.no
    0047 941 53 070