Lektora Norweskiego Online_poziom początkujący

Cała Polska  |   23-02-2021 14:37   |  Numer ogłoszenia: 97393
  • Stanowisko:Lektora Norweskiego Online_poziom początkujący
  • Branża:Szkolnictwo i Rekreacja
Zatrudnimy LEKTORA NORWESKIEGO ONLINE od marca 2021 !

Zatrudnimy nauczyciela Norweskiego do prowadzenia
3 grup dorosłych, na poziomie A1, A1+, A2, lekcje Online.

Wymagania:
- student lub absolwent Skandynawistyki
- umiejętność pracy na platformie Zoom
- otwartość na ludzi i doświadczenie w prowadzaniu zajęć grupowych dla dorosłych
- mile widziane doświadczenie w uczeniu dorosłych
- dostępność do prowadzenia zajęć rano lub do południa miedzy 9-16.00 oraz 1 grupa popołudniu miedzy godz. 19.00-20.30 - razem 3 grupy.

Zgłoszenia CV na mail:
lub telefonicznie 535 418 390

Prosimy o dołączenie kluazuli o przetwarzaniu danych.

  • Miejsce pracy:
    ONLINE platforma Zoom
  • Opis stanowiska:
  • Wymagania:
    Wymagania:
  • Oferujemy:
    - małe grupy
    - miłą atmosferę
    - stałe godziny zajęć

Zobacz więcej zdjęć