LAKIERNIK STOLARKI MEBLOWEJ

Cała Norwegia  |   02-11-2021 08:58   |  Numer ogłoszenia: 97610
  • Stanowisko:lakiernik stolarki meblowej
  • Branża:Inne

Deko Invent - Mała firma produkująca wysokiej jakości meble, stolarkę budowlaną i specjalne wykończenia dla wymagających klientów poszukuje lakiernika stolarki meblowej.

  • Miejsce pracy:
    Bærum, Norwegia
  • Opis stanowiska:
    - przygotowanie elementów do wykończenia powierzchni (szpachlowanie, gruntowanie, szlifowanie)
    - Malowanie/lakierowanie natryskiem (pompa airmix, kubek)
    - Olejowanie (Osmo, Saicos, Monocut)
    - Wysoki połysk (szlif i polerowanie)
    - Pomoc przy składaniu mebli.
    - Bejcowanie kolorowanie drewna
    - Dobieranie kolorów.
    - Renowacja mebli.
  • Wymagania:
    Wymagane doświadczenie z branży.
  • Oferujemy:
    - zróżnicowana prace z unikalnymi projektami
    - możliwość rozwoju, min. wyjazdy na międzynarodowe targi, kursy i szkolenia.
    - stałą umowę o prace
    - wynagrodzenie. [220-260 nok godzina - zależne od umiejętności]
    - pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: jobb@dekoinvent.no

Zobacz więcej zdjęć