Kierowca kat. C + HDS do pracy w okolicy Sandvika.

Viken, Sandvika  |   08-04-2021 14:35   |  Numer ogłoszenia: 97740
  • Stanowisko:Kierowca kat. C + HDS / magazynier

Poszukujemy kierowcy kat. C + HDS do pracy w Duri Fagprofil avd. Billingstad, mieszczaca sie przy Sandvika.

Nasza firma rozwija sie i w zwiazku z tym poszukujemy dodatkowego kolege do naszego zgranego zespolu.

Jezeli jestes osoba obrotna i usmiechnieta a dodatkowo lubisz prowadzic ciezarowke, zglos sie do nas!

  • Miejsce pracy:
    Billingstad (Sandvika)
  • Opis stanowiska:
    - dostarczanie towarów budowlanych do klientów,
    - rozładunek i załadunek materiałów,
    - wsparcie na magazynie (przyjecie, i wydanie towarów, prawidłowe rozmieszczenie towarów na magazynie i dbanie o porządek)
    - obsługa wózka widłowego
    - obsluga klienta
  • Wymagania:
    Szukamy kolege który posiada;
    - prawo jazdy kategorii C
    - uprawnienia HDS (uznane w Norwegii)
    - uprawnienia wózka widłowego (uznane w Norwegii)
    - dokładność i sumienność w działaniu,
    - wysoka kultura osobista,
    - posluguje sie jezykiem polskim oraz norweskim na stopniu komunikatywnym
    - doświadczenie w pracy na magazynie lub na budowach będa dodatkowymi atutami.
  • Oferujemy:
    - odpowiednia osobe przyjmniejmy nawet od „dziś”
    - prace na stale (100%),
    - umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
    - urlop 5 tygodniowy
    - pracę w zgranym zespole ktory dziala razem ale rowniez wymaga samodzielnosci i odpowiedzialnosci
    - prace z polskimi i norweskimi kolegami
    - prace w stabilnej firmie
    - praca bezposrednio u pracodawcy (nie bez posrednictwo)

    Prosimy o wyslanie CV oraz informacje o mozliwej dacie przystapieniu do pracy na adres: Greg@fagprofil.no
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:HDS, ciezarowka, kierowca, budowlanka, ciezarowki.