Jesteś w Norwegii i szukasz pracy przy laminowaniu?

Cała Norwegia  |   26-03-2020 14:24   |  Numer ogłoszenia: 94201
  • Stanowisko:Laminiarz
  • Branża:Praca warsztatowa

Firma Intermundia Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku poszukuje formierzy tworzyw sztucznych do pracy w Norwegii.

Poszukujemy kandydatów przebywających obecnie w Norwegii.

Praca w okolicy Bergen.
Praca polega na wykonywaniu i naprawach łodzi z laminatu oraz zbiorników.

Wymagania:
- minimum 5 lat pracy w zawodzie,
- precyzyjność i dokładność

Oferujemy:
- pracę tymczasową w Norwegii w systemie rotacyjnym
- praca w wymiarze ok. 51,5 godz. tygodniowo
- bezpłatne zakwaterowanie
- bezpłatny przelot do i z Bergen

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres jan@intermundia.pl lub kontakt telefoniczny 0048 662-217-959

Firma Intermundia posiada wpis do Rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 2694

  • Miejsce pracy:
    Bergen