HYDRAULIK OSLO/VIKEN

Oslo, okręg miasta  |   20-05-2022 13:04   |  Numer ogłoszenia: 100592
  • Stanowisko:Hydraulik

Mamy kilka projektów na stanowisko HYDRAULIK w  Oslo i Viken.

Start :  Od zaraz

  • Miejsce pracy:
    Oslo/Viken
  • Opis stanowiska:
    Montaż urządzeń sanitarnych, tryskaczy, rur wodnych, kanalizacja.
  • Wymagania:
    Komunikatywny jezyk angielski lub skandynawski

    Doswiadczenie w zawodzie.
  • Oferujemy:
    Praca rotacyjna 3 tygodnie pracy i 1 tydzień w domu, lub 6/2, mozliwosc zmiany.

    Narzędzia, ubrania, koszt dojazdu z Oslo.

    Stawka godzinowa wynosi 260-279 NOK za godzinę, około 50 godzin tygodniowo.

    Stawka jest zalezna od doswiadczenia w zawodzie.

    Jeśli masz własne zakwaterowanie, możesz otrzymać dopłatę do 25 NOK za godzinę.

    Darmowe zakwaterowanie

    Pomoc w uzyskaniu D-numer

  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jesli jestes zainteresowany przeslij CV, swiadectwa i referencje do

    Marii Skoulatou: msu@nh-aps.com +47 47970177

    Nh Bemanning As,