Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   26-09-2022 12:36   |  Numer ogłoszenia: 101251
  • Stanowisko:Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych

Montaż instalacji ppoż., sanitarnych, grzewczych, pomieszczenia techniczne w obiekach: apartementy, biurowce, hotele, szpitale

  • Miejsce pracy:
    Oslo/ miasta na linii brzegowej Oslofjord
  • Opis stanowiska:
  • Wymagania:
    Wyksztalcenie kierunkowe lub doswiadczenie zawodowe jako hydraulik na duzych obiektach budowlanych
    Język angielski umożliwiający komunikację na placu budowy
    Doswiadczenie w Norwegii lub Skandynawii
  • Oferujemy:
    Umowę o pracę na pełny etat 100%
    Atrakcyjne wynagrodzenie 280 nok/h plus zwrot kosztow zakwaterowania do 6500 nok miesiecznie
    12% feriepenger
    54h godziny pracy tygodniowo w rotacjach 3/1 lub 6/2
    Bonus za polecenie nowego pracownika do pracy
    Pracę dla jednego z największych przedsiębiorstw specjalizującej się w systemach: grzewczych, sanitarnych, chłodzenia oraz zraszania
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:W sprawie pytan dotyczych oferty pracy skontaktuj sie z nami +47 45 72 81 86 lub
    wyslij CV katarzyna@ariemi.no