Fryzjer, Bergen

Vestland, Bergen  |   12-10-2023 12:31   |  Numer ogłoszenia: 96831
  • Stanowisko:Fryzjer (stanowisko do wynajęcia)
  • Branża:Fryzjerstwo, Kosmetyka

Fryzjer VipperbyMaan AS z miasta Bergen w Norwegii poszukuje do współpracy fryzjera, badz wynajmie stanowisko.

Fryzjer damsko lub meski, preferowny uniwersalny badz osoba otwarta na szkolenia I doksztalcenie sie.

Wymog j.ang badz j.nor.

Lokalizacja, w samym centrum Bergen. 2-3 min pieszo z stacji kolejowo/autobusowo/tramwajowej do salonu.

Oferujemy:

  • Umowe norweska,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prowizje,
  • Z naszej strony zapewniamy na okres probny (okres probny 6-mcy):
  • Zakwaterowanie,
  • Dojazd do/z pracy (transport miejski).

Po wiecej szczegolow prosimy o bezposredni kontakt

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod adres:

  • salon, Maan - kierownik (j.ang/j.nor)

Email: tresmakuletez@gmail.com

Tel: +47 45 39 70 51

  • support - Marcin (j.pol)

email: magad.marcin@gmail.com

Tel: +47 94 08 89 73

  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Fryzjer damsko - meski
  • Wymagania:
    Jezyk norweski badz angielski
  • Oferujemy:
    - norweska umowe o prace,
    - atrakcyjne wynagrodzenie,
    - zakwaterowanie na okres probny,
    - dojazd komunikacja miejska na okres probny.