Firma Tombygg AS poszukuje pracowników ogólnobudowlanych malarz – szpachlarz , stolarz , płytkarz ,

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   15-06-2022 16:21   |  Numer ogłoszenia: 100769

Firma Tombygg AS poszukuje pracowników ogólnobudowlanych malarz – szpachlarz , stolarz , płytkarz , hydraulik  z doswiadczeniem w zawodzie

Miejsce pracy: Oslo i okolice

Opis stanowiska:

- Hydraulik z doswiadczeniem ogolnym.

- lekka zabudowa z płyt GK,

- gipsowanie, szpachlowanje

- malowanie,

- podstawowa stolarka – montaż drzwi i okien , podłogi i listwy.

- układanie  płytek -  łazienki

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe poparte referencjami,

- estetyka wykonywanych prac,

- sumienność,

- terminowość,

- mile widziana znajomość języka angielskiego/norweskiego.

-stawka do uzgodnienja adekwatna do doświadczenia

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunach norweskich (pełny etat),

- ubezpieczenie zdrowotne,

- odzież roboczą,

- niezbędne narzędzia do pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysysłania CV na adres email: tombyggas.tomasz@gmail.com

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu: +47 97151033