Firma HNH Isolering As szuka nowych pracowników.

Oslo, okręg miasta  |   15-04-2024 16:10   |  Numer ogłoszenia: 103085
  • Stanowisko:Izolator
Firma HNH Isolering, jedna z największych firm w Norwegii zajmujących się izolacją wentylacji oraz hydrauliki poszukuje nowych pracowników na stanowisko izolatorów w rejonie Oslo oraz okolicach.
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Izolacja kanalów wentylacyjnych oraz rur hydraulicznych.
  • Wymagania:
    -Doświadczenie zawodowe w pracy przy izolacji
    - Sumienność
    - Pracowitość
    - Prawo jazdy kat. B
    - Mile widziana znajomość języka Norweskiego lub Angielskiego
  • Oferujemy:
    - Umowę o pracę
    - Atrakcyjne wynagrodzenie
    - Niezbędne ubrania robocze i narzędzia
    - Możliwość rozwoju kariery zawodowej
    - Możliwość pracy w systemie rotacyjnym
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoba kontakowa
    Łukasz 48626156
    Ldj@hnhisolering.no

    Wysyłając CV, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku (t.j. Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 r. z późn. zm.)