ELEKTRYK Z DSB

Oslo, okręg miasta  |   10-05-2021 10:34   |  Numer ogłoszenia: 83070
  • Stanowisko:ELEKTRYK Z DSB / POMOCNIK ELEKTRYKA 100% etatu
Firma Ski Elektro AS poszukuje osoby na stanowisko: elektryk

Jesteśmy szybko rozwijającą się firma działającą na obszerze Oslo/ Akershus. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi elektryczne głównie dla sektora prywatnego. To co nas wyróżnia od innych firm tej branży to dokładność, precyzja i niezawodność. Dzięki temu oraz solidnym i zaangażowanym pracownikom szybko zdobyliśmy stabilną pozycję na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko elektryk. Aktualnie możemy się pochwalić bardzo odpowiedzialnymi i samodzielnymi pracownikami i takiej też osoby szukamy do naszego zespołu.
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    -wykonawynie instalacji elektrycznych zgodnie z obowiązującymi w Norwegii normami
    -praca samodzielna oraz w zespole
    -kontakt z klientami oraz dbałość o wizerunek firmy
    -rzetelne, efektywne i dokładne wykonywanie powierzonych zadań
  • Wymagania:
    -minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku elektryk/ pomocnik elektryka
    -znajomość języka angielskiego bądz norweskiego jako warunek konieczny
    -prawo jazdy kat.B
    -doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych w Norwegii bedzie dużym atutem
    -brak nałogów

    Idealny kandydat powinien być osobą uczciwą i pracowitą. Musi być to osoba zdolna do samodzielnej pracy i podjęcia większej odpowiedzialności np. za konkretny projekt. Wysoko cenimy i wynagradzamy pracowników efektywnie i dokładnie wykonujących swoje obowiązki. Jeśli jesteś własnie taka osobą- zapraszamy do kontaktu.
  • Oferujemy:
    -umowę na czas nieokreślony w wymiarze 100% etatu (po upływie okresu próbnego)
    -samochód firmowy
    -szkolenia i kursy niezbędne do wykonywania zawodu
    -stabilne zatrudnienie
    -przyjazną atmosferę w pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli spełniasz powyższe wymagania, prześlij proszę CV na adres post@skielektro.no . W treści maila napisz kilka zdać o sobie: co Cię wyróżnia, dlaczego jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko i dlaczego chcesz pracować właśnie u nas.